5 Şubat 2012 Pazar

set deri
http://magaza.setderi.com/

SET ÜRÜNLERİNİN EN ÖNEMLİ ÖĞESİ OLAN DERİLERİ DÜNYACA KABUL GÖRMÜŞ TÜRK DERİSİNDEN VE BUNUN EN İYİ TEMSİLCİSİ OLAN 7 FİRMANIN EN KALİTELİ ÜRÜNLERİ ARASINDAN SEÇİLİR VE TEDARİK EDİLİR. MODANIN PERİYODİK DEĞİŞİMLERİNE UYGUN RENK VE DOKUSAL SEÇİMLERİ YAPILIR VE TASARIMLAR UYGULANIR. ÜRETİM AŞAMASINDA DERİNİN EN İYİ YÜZEYE SAHİP KISIMLARI BELİRLENİR VE  BU BÖLÜMLERDEN ÜRETİM YAPILIR.
ÜRÜNLERİNDE KULLANILAN METAL,POLYSTER BENZERİ AKSESUARLARIN  YÜZDE 80’İNİ FİRMA BÜNYESİNDE TASARLANIR VE BU AKSESUARLARIN ÜRETİMİ KENDİNİ İSPAT ETMİŞ FİRMALAR TARAFINDAN YAPILIR .FERMUAR KULLANILAN ÜRÜNLERİN HEPSİNDE SEÇİLEN MARKA DÜNYANIN DA 1 NUMARASI OLAN JAPON ÜRETİCİ YKK’DIR.ÜRETTİĞİ ERKEK KEMER TOKALARINDA SAYGIN İTALYAN FİRMALARI İLE ÇALIŞMAKTADIR.
MONTAJ AŞAMASI BİTMİŞ HER ÜRÜNÜN  KUSURSUZ ŞEKİLDE MÜŞTERİYLE BULUŞABİLMESİ ADINA EN İNCE DETAYLARI İLE KALİTE KONTROL DEPARTMANINDA GEREKLİ İŞLEMLER YAPILIR.KONTROL SONRASI KUSURSUZ OLDUĞUNDAN EMİN OLUNAN ÜRÜNLER SEVK EDİLİR , KUSURLU GÖRÜLENLER İSE HATALARININ DÜZELTİLMESİ İÇİ MONTAJ HATTINA GERİ GÖNDERİLİR VE MÜKEMMEL HALE GELİNCEYE KADAR SEVKİYATI  GERÇEKLEŞTİRİLMEZ.  SEVKİYAT SONRASI MÜŞTERİ KAYNAKLI SORUNLARDA DAHİ ÜRÜN ARKASINDA DURULUR VE HATANIN GİDERİLMESİ ADINA GEREKLİ OLAN ADIMLAR ATILIR.

ÜRÜN GAMI
ERKEK VE BAYAN DERİ KEMERLER,ERKEK VE BAYAN DERİ CÜZDANLAR ,ASKILI ÇANTALAR ,EVRAK ÇANTALARI, BAYAN ÇANTALARI,DERİ PORTFÖYLER,KARTVİZİTLİK,KREDİ KARTLIK,DERİ KRAVATLIK,PURO VE SİGARA KILIFLARI,KALEMLİK VE DAHA BİRÇOK DERİ AKSESUAR ÇEŞİDİ TASARLANMAKTA VE ÜRETİLMEKTEDİR.
FABRİKA
ÜRÜNLERİMİZ 1996 YILINDA İNŞA EDİLMİŞ, İSTANBUL HADIMKÖY’DE 3500 M2 KAPALI ALANA SAHİP TESİSLERDE ÜRETİLMEKTEDİR.
YILLIK KAPASİTE
BAYAN CÜZDANI                  22000
ERKEK CÜZDANI                   25000
ERKEK KEMERİ                      74000
BAYAN KEMERİ                    86000
EVRAK ÇANTASI                  7500
DERİ AKSESUAR                   53000
ULUSAL PAZAR
ÜRETİMİN %42 BU PAZAR’A YÖNELİKTİR. TÜRKİYE’DE KENDİNİ MARKA OLARAK İSPAT EDEBİLMİŞ VE EN ÖNDE GELEN FİRMALARIN DERİ ÜRÜN İHTİYAÇLARINI FASON OLARAK ÜRETİR.
ULUSLARARASI PAZAR
ÜRETİMİN GERİ KALAN %58 ‘LİK KISMI ULUSLARARASI PAZAR YÖNELİKTİR. DIŞ PAZARDA RUSYA,UKRAYNA,KAZAKİSTAN,BEYAZ RUSYA,LETONIA,GÜRCİSTAN,ROMANYA,KIRGIZİSTAN,ROMANYA’YA KENDİ MARKAMIZLA TOPTAN SATIŞLAR GERÇEKLEŞTİRMEKTEYİZ.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder