26 Temmuz 2012 Perşembe

Bebeklerimiz Deri Marketin Medikal Postlarina emanet

Derimarket.net, 2009 yılında sadece kürk ve deri ürünleri satışı yapmak amacıyla Türkiye'nin entegre deri & kürk üretimi yapan öncü firması As Erdoğan Deri San. ve Tic. Ltd. Şti. teşebbüsü ile kurulmuş, sadece hakiki deri ve kürk kullanılarak üretilmiş ürünlerin satışa sunulduğu bir e-ticaret sitesidir.Kuzu Postu Bebek Ürünleri
Medikal Bebek Puseti

Oto Koltuk Minderi
Kuzu Postu Oto Aksesuarlar
Medikal Koyun Postu
Kürk Halı-Papatya
Kürk Halı-Papatya
Kürk Halı-Balonlu Ayı
Kürk Halı-Balonlu Ayı
Kürk Halı Uyuyan Ayı
Kürk Halı Uyuyan Ayı
Kürk Yelek
Kürk Yelek
Kürk Kulaklık
Kürk Kulaklık
Kürk Atkı&Şapka
Kürk Atkı&Şapkı
 


En ilgi cekici urunu MEDİKAL POST

Koyunların ve kuzuların dünyanın güneyi ve kuzeyi arasında, hem çölün sıcağında hem de Sibirya’nın dondurucu soğuklarında yaşayabilmelerinin yegane sebebi üzerlerinde taşıdıkları postlarının bir termostat gibi vücut sıcaklıklarını dengede tutması, koyunların ve kuzuların bu farlılıklardan etkilenmelerini engellemesidir. Çobanların doğal ortamlarda ve alçaklı-yüksekli arazilerde geceyle gündüz arasında oluşan yüksek ısı farklılıklarından etkilenmemelerinin sebebi de kullanmış oldukları koyun postundan veya yünlerinden mamül giysileridir. İnsanlık tarihi boyunca hemen hemen her ortamda koyun postları kullanılarak, sıcak yaşanılır ortamlar oluşturulmuştur. İnsanlar mağarada, köyde ve bugünkü modern mekanlarında kuzu postunun sağlığa olan faydalarından, sıcaklığından ve estetik görünümünden her zaman faydalanmışlardır.

Medikal koyun postlarının hayatımıza girmesi ise 1970’li yıllarda Yeni Zellandalı bir annenin prematüre bebeğinin dünya'ya gelmesi ile başlıyor. Hastanedeki gözetim sürecinin sonunda evine döndüğünde bebeğini bir post üzerine yatırıyor ve bir müddet sonra bebeğinin bu post olmadan uyumadığını, postun üzerinde yatmadığında sık sık ağladığını gözlemliyor. Bebek ile post arasında bir bağ olduğunu hisseden anne post üreten bir fabrikaya sipariş veriyor; ‘Bana öyle bir post üretin ki bebeğim üzerine yattığında ona hiçbir şekilde zarar vermesin ve hassas bedenini korusun.’ Bu istekten yola çıkılarak üretilen post zamanla MEDİKAL bir ürün haline geliyor.

Avrupa, Amerika, Kanada ve Avustralya’da yaşayan anneler gibi bebeğinizin mutlu olmasını ve sağlıklı bir şekilde büyümesini istiyorsanız, Türkiye’de üretilen ve dünyaya ihraç edilen Medisa medikal koyun postlarını kullanın. 1999 yılından bu yana Türkiye'de üretip, 20'den fazla ülkeye ihraç ettiğimiz Medisa medikal koyun postu bebek ürünlerimize artık sizde sahip olabileceksiniz.
  • Medisa medikal koyun postu bebeğinizi yazın terletmez, kışın üşütmez.
  • Bebeğinizin vücut ısısını yaz-kış dengede tutarak, ısı farklılıklarından dolayı kolayca hastalanmasını engeller.
  • Bebekler, koyun postunun yumuşak yünlerinin hassas tenlerine temas etmesinden çok hoşlanırlar. Medikal koyun postu, bebeklerinizin dokunma duyusunu geliştirir.

  • Bebekler için sağlıklı ve rahat bir uyuma konforu sağlar.
  • Ergonomik doğal yapısı ile bebeğinizin vücudunu rahatlatır.
  • Bebeğinizi sıcak ve kuru tutar. Bebeğinizin üzerindeki nemi kendi üzerine çeker böylece bebeğinizin hasta olmasını engeller.
  • Hijyeniktir, 30 derecede makinada ya da elde yıkanabilir ve %100 doğal üründür. Üzerini nemli bezle hafifçe silerek, kolayca temizleyebilirsiniz.
  • Beşiğinde, oyun odalarında, otomobilde, piknikte ya da istediğiniz her ortamda bebeğinizin sağlıklı yatağı ve oyun dostu olacak, bebeğiniz yer değişikliklerinde ortama uyum sorunu yaşamayacak.
  • Medikal koyun postu üzerinde yatan bebeklerin daha çabuk ve düzenli uyudukları, daha neşeli oldukları ve sağlıklı büyüdükleri Cambridge Üniversitesi Tıp Okulu gibi ünlü birçok sağlık kuruluşu tarafından test edilerek onaylanmıştır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder